وریفای gemini با کمک سیمکارت استونی و سیمکارت انگلستان با پیش شماره 770 تست شده و پیامک دریافت کرده است

آن چیزی که مسلم بوده این نکته است که روزبه‌روز بر تعداد افرادی که به بازار خریدوفروش ارزهای دیجیتال ورود پیدا می‌کنند، افزوده می‌شود. برای اینکه تمامی معامله گران بتوانند از یک فضای امن و مطمئن استفاده کنند، نیاز است تا یک صرافی قابل‌اعتماد وجود داشته باشد. امروزه بسیاری از صرافی‌های موجود، هنوز هم تأییدیه‌های جهانی را کسب نکرده‌اند؛ اما در این میان یکی از بهترین و معتبرترین صرافی‌های موجود، صرافی gemini است. این صرافی که در کشور آمریکا واقع شده، تا به امروز موفق شده است رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست بیاورد. با وریفای gemini می‌توانید معاملات خود را در یک بستر امن و مطمئن انجام دهید.

سیمکارت استونی

Gemini یکی از معتبرترین و ایمن‌ترین صرافی‌های جهان

نقد و بررسی صرافی gemini

Gemini Trust Company LLC یک صرافی ارزهای دیجیتال است که نزدیک به 100 ارز دیجیتال مختلف را پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند به کمک این صرافی، ارزهای دیجیتال خود را به‌سادگی مبادله کنند. از مهم‌ترین مزایای صرافی gemini می‌توان به داشتن اقدامات امنیتی قوی و حساب‌های ایمن اشاره کرد. از سوی دیگر معامله گران می‌توانند از طریق راه‌های مختلفی، سود حساب و دارایی خودشان را با حداقل کارمزد برداشت کنند.

این صرافی کار خودش را در سال 2014 و در شهر نیویورک آمریکا آغاز کرد. این کمپانی از زمان تأسیس خود بر چهار رکن اصلی پایبند بوده است: محصول، امنیت، مجوز و انطباق. هدف از ایجاد این صرافی حفظ اعتماد کاربران با امکان ارائه یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال بسیار امن است؛ ازاین‌رو می‌توانید مطمئن باشید که با وریفای gemini، حساب شما در دستان امنی قرار گرفته است.

سیمکارت انگلیس

برای استفاده از gemini یک حساب کاربری افتتاح کنید

افتتاح حساب در gemini

برای اینکه بتوانید از تمامی خدمات و مزایای این صرافی دیجیتال استفاده کنید، لازم است تا در ابتدا حساب کاربری خود را باز کرده و سپس آن را وریفای کنید. در این قسمت قصد داریم تا شما را با نحوه افتتاح حساب در gemini آشنا کنیم. در قدم اول نیاز است تا به وب‌سایت یا اپلیکیشن این صرافی مراجعه کنید. حال نیاز است تا برای شروع افتتاح حساب و وریفای gemini بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید.

بعدازاین به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد که از شما درخواست می‌کند تا اطلاعات خودتان را وارد کنید. برای افتتاح حساب در gemini نیاز است تا نام، نام خانوادگی، ایمیل معتبر، پسورد و کشور محل سکونت خودتان را وارد کنید. در قسمت بعدی با قوانین و خط‌ مشی این صرافی موافقت کرده و کد کپچا آن را روشن کنید. حال نیاز است تا بر روی افتتاح حساب کلیک کنید. در قدم بعدی ایمیلی برای شما ارسال می‌شود تا به کمک آن حساب خود را تأیید کنید.

سیمکارت خارجی

برای وریفای gemini عکس چهره و کارت شناسایی خود را آپلود کنید

آموزش نحوه وریفای gemini

اکنون که موفق شدید یک حساب کاربری برای خود در این وب‌سایت افتتاح کنید، لازم است تا با نحوه وریفای  حساب gemini نیز آشنا شوید. برای این منظور به‌حساب کاربری خود وارد شده و در قسمت “My Account” به بخش “Verify your identity” وارد شوید. اکنون از شما خواسته می‌شود تا برای وریفای حساب gemini مراحل زیر را طی کنید:

حال نیاز است تا این عکس‌ها را با کیفیت مناسب بگیرید و سپس هرکدام از آن‌ها را در قسمت موردنظر خود وارد کنید. زمانی که مراحل وریفای gemini را پشت سر گذاشتید، قابلیت‌های کامل معاملات و انتقال برای حساب شما فعال خواهد شد.

نکات مهم برای وریفای gemini

با اینکه مدارک موردنیاز برای انجام وریفای حساب gemini بسیار ساده است، اما شما تنها در صورتی می‌توانید حساب خود را وریفای کنید که اطلاعات خواسته شده را به‌صورت کاملاً دقیق و مناسب آپلود کنید. برای این منظور نیاز است تا به نکات مهم زیر توجه داشته باشید:

سیمکارت بین المللیعکس ارسالی شما باید شرایط gemini را رعایت کرده باشد

نحوه ارسال عکس از طریق SendSafely

برای اینکه عکس دارای مشخصات شما از طریق یک درگاه امن و مطمئن به دست کارمندان gemini برسد، نیاز است تا عکس خودتان را از طریق SendSafely برای آن‌ها ارسال کنید. جهت آپلود یک عکس از طریق Gemini DropZone نیاز است تا مراحل زیر را طی کنید:

داشتن سیم‌کارت خارجی برای افتتاح حساب در gemini

از مهم‌ترین مشکلاتی که معامله گران ارزهای دیجیتال با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، پشتیبانی نکردن بسیاری از صرافی‌های جهان از شماره‌تلفن‌های ایرانی است. بدین صورت امکان افتتاح حساب و وریفای آن برای کاربران ایرانی وجود نخواهد داشت. این در حالی است که می‌توان به‌سادگی این مشکل را برطرف کرد. کافی است تا از طریق مراکز معتبر، یک سیمکارت خارجی و یا شماره‌تلفن خارجی برای خودتان تهیه کنید و مراحل افتتاح حساب را از طریق آن انجام دهید.

اگر شما هم می‌خواهید تا وریفای gemini یا هر صرافی دیجیتال دیگری را به‌سادگی انجام دهید، می‌توانید از خدمات متنوع وب‌سایت ما استفاده کنید. ما در این وب‌سایت خدماتی نظیر فروش سیمکارت بین المللی و شماره‌تلفن انواع کشورها را به شما ارائه خواهیم کرد. دیگر نباید نگران افتتاح حساب و یا وریفای صرافی‌های خارجی باشید.

نتیجه‌گیری

صرافی gemini یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های موجود در جهان است که کار خودش را در سال 2014 و در شهر نیویورک آغاز کرد. یکی از مهم‌ترین مزایای gemini امنیت بسیار بالا و ایمنی قدرتمند حساب‌ها آن برای انجام معامله و خریدوفروش ارزهای دیجیتال است. شما بعد از افتتاح حساب می‌توانید مراحل وریفای gemini را پشت سر گذاشته و از تمامی خدمات این صرافی استفاده کنید. اگر به سیم‌کارت و یا شماره‌تلفن‌های کشورهای خارجی نیاز دارید، می‌توانید از نایت سیم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *